Nowa odsłona

Cześć kochani!

W tej chwili możecie już zauważyć zmiany ,które zaszły na blogu.
Postanowiłam, że zostanę tutaj. 
Co do wyglądu bloga: na pewno zmienię szatę graficzna bloga, a co za tym idzie nagłówek i kolorystykę.
W menu możecie zauważyć zmiany dotyczące tematyki bloga.
Blog będzie dla mnie czymś w rodzaju pamiętnika.
Dokładniej co do tematyki:

  •  Felietony  - jak już wcześniej Was wspominałam bardzo lubię pisać. Jestem również w trakcie pisania dwóch książek. Mam zamiar skończyć chociaż jedną pod koniec 2016 roku. Tutaj na blogu będę publikowała dla Was moje przemyślenia na różnorodne tematy np. związków, przyjaźni. Takie typowe kobiece tematy, które każdą z nas interesują. 
  •  Kuchnia – to jeden z nowych tematów, które chcę tutaj poruszyć. Jestem studentką, lubię czasem eksperymentować w kuchni. Zauważyłam też , że jeśli jakieś danie mi zasmakuje jem je bez opamiętania. Będę tutaj publikować moje przepisy na ulubione dania.
  • Makijaż – od pewnego czasu zainteresowałam się również technikami makijażu. Moja ilość kosmetyków i pędzli powiększyła się i chętnie podzielę się z Wami informacją o nich.
  • Włosy – tutaj nie muszę chyba tłumaczyć. Co miesiąc na blogu będzie pojawiała się moja aktualizacja włosowa oraz w miedzy czasie pojawią się wpisy dotyczące kosmetyków i pielęgnacji.

Mam nadzieję, że podoba się Wam mój pomysł. Nie chciałam zamknąć się tylko w jednej tematyce, skoro interesuję mnie tak wiele rzeczy.

Pozdrawiam!

2 przemyślenia na temat “Nowa odsłona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>